savita3

چگونه آلاچیق تاشو تبدیل به چادر می شود؟

آلاچیق ها و سایبان های تاشوی ساویتا طوری طراحی شده اند که توسط یک نفر می توانند باز شده و جمع شوند. درحین باز و بسته کردن آلاچیق یا سایبان نیاز به هیچ گونه نصب خاص و اضافه کردن میله نیست و سازه به راحتی باز و بسته می شود. پس از باز شدن سازه، پایه های آلاچیق باید توسط میخ هایی مخصوص همراه محصول به زمین متصل شود تا در برابر باد حرکتی نکند. حال یک آلاچیق زیبا و مدرن در اختیار دارید. برای اینکه سایبان تاشو ساویتا را به چارد تبدیل کنید سه روش وجود دارد: با استفاده از دیواره ها، روکش بزرگ، یا چادر داخلی.

اگر نیاز به چادر با تنفس هوایی مطلوب می باشید، با یک زیر انداز و نصب چهار دیواره که یکی درب دار می باشد، آلاچیق شما تبدیل به چادر خواهد شد اما چون دیواره ها با قلاب به سایبان متصل می شوند، لذا باد شدید می تواند داخل چادر شما وارد شود. پس اگر در شرایط هوایی سرد قرار دارید باید روکش بزرگ را روی آلاچیق کشیده و آنرا با زیپ های مخصوص به زیر انداز متصل نمایید. حال شما یک چادر بزرگ دارید که هم ضد آب است و هم گرم! روش سوم استفاده از چادر داخلی است که از داخل به سازه آلاچیق به راحتی متصل شده و چادر غیر قابل نفوذی برای شما فراهم می کند.

هر کدام از روشهای فوق برای تبدیل آلاچیق به چادر مزایای خاص خود را دارند و بسته به شرایط آب و هوایی و نیاز و سلیقه باید انتخاب شوند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند