zzz62-small-weblog

بهترین سایبان تاشو

بهترین سایبان تاشو

با فرارسیدن روزهای آفتابی و گرم همه به دنبال مکانی خنک یعنی زیر سایه می گردند. به ویژه زمانی که به سفر می رویم به دنبال جایی سرسبز برای اطراق هستیم و باید بهترین سایبان تاشو یا چادر مسافرتی را به همراه داشته باشیم.

امروزه با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان گزینه های بسیار زیادی را برای ایجان سایه پیدا کرد که هر کدام ویژگی ها و مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما واقعا کدام یک از این سایبانها یا چادرها از همه بهتر است؟ ویژگی های یک آلاچیق یا سایبان ایده آل:

وزن سبک

آسانی و راحتی در باز و بسته کردن

سرعت باز و بسته کردن

مقاومت در برابر باد و باران

ابعاد و ارتفاع مناسب (نه کوتاه و نه خیلی بلند)

کیفیت مطلوب

و از همه مهمتر قابلیت تبدیل به چادر!

چرا سایبان تاشو ساویتا؟

به جرأت می توان گفت که آلاچیق چادر ساویتا نه تنها همه این این ویژگی ها را دارد بلکه بهترین سایبان است زیرا قابلیت تبدیل به چادر هم دارد. یعنی با استفاده از پرده ها یا دیواره های مخصوص، یا با استفاده از روکش بزرگ و زیر انداز و یا با کمک چادر داخلی، سایبان تاشو ساویتا را به یک چادر مسافرتی بزرگ تبدیل نمایید و از طبیعت لذت ببرید.

اسکلت این آلاچیق ها از میله های آلومینیومی خاصی ساخته شده اند و وزن سبکی دارند. در برابر باد بسیار مقاوم هستند و در صورتی که به درستی به زمین متصل شوند هیچ آسیب یا واژگونی برای سازه اتفاق نخواهد افتاد. این سایبان های تاشو طوری طراحی شده اند که در حالت تاشده در صندوق عقب اکثر خودروهای سواری قرار می گیرند و در حالت باز شده بزرگترین فضا را به ابعاد 330 سانتیمتر در 330 سانتیمتر و با ارتفاع 210 سانتیمتر ایجاد می کنند.

برای مشاهده تصاویر و فیلم های این محصول به چیج زیر مراجعه نمایید:

www.savitafold.com

ما را در اینستاگرام با آی دی زیر دنبال کنید: @savitafold

برای خرید با شماره زیر تماس بگیرید: 09129566938

Tags: No tags

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند